Reference
Veterinární stanice
Veterinární klinika, Vedilab, spol. s.r.o.
Veterinární klinika, Vedilab, spol. s.r.o.

U psů-kardiaků všeobecně doporučujeme vyváženou klinickou kardioprotektivní dietu Fortify cardio diet, kterou máme pro majitele vždy v dostatečném množství skladem. Naše pracoviště se podílelo na klinické studii tohoto speciálního krmení. Více naleznete ve výše uvedeném odkazu.

MVDr. Pavel Mužík
Veterinární ordinace ve Veselí nad Moravou
Veterinární ordinace ve Veselí nad Moravou

Jsem veterinární lékařka a chovatelka entlebuchských salašnických psů. Po náročném porodu mi fenka umřela a zůstalo po ní 11 štěňátek. Dokrmovala jsem je po dobu jednoho měsíce mlékem Fortify Puppy a byla jsem s jejich vývinem absolutně spokojená. Všechny štěňátka přežili a prospívali velmi dobře. Produkt doporučuji jako plnohodnotnou náhradu za mateřské mléko.

MVDr. Sukupová Martina
INTENSIVE CARE VET s.r.o.
INTENSIVE CARE VET s.r.o.

Dobrý den, Dneska mají štěňátka 2 dny, maminka je plemene flat coated retrívr, je to prvorodička a donosila nám krásných 11 štěňátek. Přikrmujeme od včerejška, protože ty menší holčičky zhubly, přikrmovala jsem přes noc a dneska kolem 18 hod je tato fotka pořízena..je to od narození poprvé, co spí všichni dohromady.. mléko Fortify jim moc chutná, pořídili jsme si kojenecký ohřívač lahví. A taky maminka před porodem přestala žrát. Během porodu jedla sice trochu konkurenční krmiva. Nicméně hlavně pro ní byla, a pořád je top strava mléko Fortify s piškoty.

MVDr. Škarková Zuzana
Veterinární ordinace REFYVET
Veterinární ordinace REFYVET

Moje osobní zkušenost se značkou Fortify: Jsem veterinární lékařka, specializující se na fyzioterapii a rehabilitaci zvířat, a také i majitelka dvou psů a jedné kočky. V minulosti jsem měla možnost podílet se na ověřování účinnosti diety, a to bylo zřejmě první seznámení se s toutou firmou a portfoliem výrobků, které nabízí. Jako majitelka psa-seniora se selháním ledvin, mám osobní zkušenost s renální dietou. Oceňuji chutnost, která je v těchto případech velmi podstatná. Dalším skvělým produktem je Salmoderm, o jeho obsahu a  účincích není potřeba se rozepisovat. Velmi oceňuji aplikační formu oleje, a balení, které umožňuje přesné dávkování do krmiva bez zbytečných ztrát. Salmoderm podávám jak seniorovi s ledvinným selháním, tak mladému psovi, se kterým aktivně sportujeme. Indikace k použití tohoto preparátu jsou velmi široké a proto při jeho podávání jistě nešlápnete vedle. Abych nezapomněla na posledního člena naší smečky. Tak naše kastrovaná, drobná, mourovaná krasavice si pochutnává na Fortify adult cat. S novou recepturou se opravdu zvýšila atraktivnost a kdo má kočku, jistě potvrdí jak mlsný jazýček mají. V neposlední řadě je mi velmi sympatické, že se jedná o českou firmu, a já vždy ráda podpořím co osobně znám, mám vyzkoušeno a jsem s tím spokojená.

MVDr. Lenka Penčáková
Veterinární ošetřovna Hovězí
Veterinární ošetřovna Hovězí

Jsme malá veterinární ošetřovna na vesnici, jejichž součástí je i prodejna chovatelských potřeb. Provozujeme veterinární praxi malých zvířat, již 22 let. V minulosti jsme nabízeli spoustu krmiv, ale kvalita bohužel postupně klesala. Jsme rádi, že jsme na veterinárním kongresu potkali vaši firmu, která produkuje česká, kvalitní krmiva. Váš sortiment nabízíme, již druhým rokem a postupně se zvyšuje i odběr. Krmiva jsou velice kvalitní pro psy i kočky. V nabídce je široký výběr krmiv od štěňat, po dospělé psy, rozlišené podle kategorií věku atd. Výborný je váš stojan se vzorky, který nabízí vaše produkty a je zdarma přístupný ke klientům, kteří ho rádi využívají a pak se vracejí, po vyzkoušení vašich vzorků do naší prodejny. V nabídce je krmivo, jak z masa kuřecího i jehněčího. Je to výborné.

MVDr. Jiří Durmon
Veterinární ordinace
Veterinární ordinace

S řadou Fortify jsme spokojeni nad naše očekávání. Nejoblíbenějším produktem našich klientů je Salmoderm.

MVDr. Petr Brzobohatý, Kosmonosy
Veterinární ordinace
Veterinární ordinace

Krmiva Fortify používáme v naší ordinaci již pátým rokem. Oceňujeme na nich zejména kladný poměr mezi cenou a kvalitou a stále se rozšiřující sortiment veterinárních diet. Výborných výsledků jsme dosáhli, jak u psů velkých plemen s problematickým růstem, tak při zažívacích problémech seniorů. Mezi kočičími pacienty s urolitiázou má Fortify struvite cat diet také mnoho spokojených zákazníků.

MVDr. Vratislav Pitr
Veterinární ordinace
Veterinární ordinace

Jeden z mnoha klientů nakupuje krmivo Fortify Adut Large Breed pro Německého ovčáka již přes dva roky a je maximálně spokojený s tím, jak jeho pes na granulích prospívá.

MVDr. Žák, Hulín
Veterinární ordinace
Veterinární ordinace

Tyto granule jsou u našich klientů oblíbené, svědčí o tom opakovaně se vracející zákazníci.

MVDr. Alois Láznička, Poříčí nad Sázavou
Veterinární zařízení Postoloprty
Veterinární zařízení Postoloprty

Klienti si krmivo chválí a vrací se pro něj. Moc je potěšil i věrnostní program 10+1.

MVDr. Milan Klečka, Postoloprty
Veterinární klinika Praha - Michle
Veterinární klinika Praha - Michle

Cením si profesionálního přístupu, ať už obchodního zástupce či distributora. Naši zákazníci si rychle zvykli nakupovat krmiva v naší ordinaci a panuje všeobecná spokojenost.

MVDr. David Jíra, Praha
Veterinární ordinace
Veterinární ordinace

Fortify je velmi oblíbené u mých zákazníků. Rovněž rozdělení typů krmiv je přehledné a srozumitelné. Pravidelné dodávky vzorků výrazně ulehčuje rozhodování zákazníků o koupi krmiva.

MVDr. František Heřmánek, Petroupim
Klinika
Klinika

Široké portfolio krmiv fortify nám umožňuje doporučit vhodný typ granulí pro různé věkové i velikostní kategorie psů a koček.

MVDr. Luděk Rytíř, Tábor
Veterinární ordinace
Veterinární ordinace

Rozhodnutí o prodeji krmiv v mojí veterinární ordinaci jsem nechal na mých zákaznících, kteří jsou spokojeni a pravidelně krmivo odebírají.

MVDr. František Malý, Kostelec nad Černými lesy
Veterinární ordinace
Veterinární ordinace

Po krmivu Fortify se zvířatům zlepšila srst i kůže, řada klientů na něj  přešla kvůli chutnosti, kvalitě a dostupné ceně.

MVDr. Petr Košař, Říčany u Prahy
Veterinární ordinace
Veterinární ordinace

České krmivo za přijatelnou cenu - doporučuji i z vlastní zkušenosti.

MVDr. Espejo Contreras, Praha
Veterinární klinika Suchdol
Veterinární klinika Suchdol

Krmivo Fortify je vyvážené, dobře stravitelné a psům chutná.

MVDr. Leoš Krkoška, Praha
Veterinární klinika
Veterinární klinika

Krmivo je chutné, trávení je bez obtíží, trus pevný a malý objem, nezaznamenali jsme vzhledem k věku a snížené aktivitě tloustnutí (pes, malé plemeno, 13 let, Fortify Senior/light mini) Krmivo je velmi chutné, ač je fenka vybíravá, fenka i přes péči o 4 štěňata a laktaci nehubne, upravila se konzistence stolice (fenka, mini plemeno, 3 roky, po komplikovaném císařském řezu, Fortify Puppy) Pes prospívá vzhledem k věku a plemeni, zlepšila se kvalita srsti a zmírnilo se vypadávání chlupů, i přes vyšší fyzickou aktivitu nehubne a je v adekvátní svalové kondici (pes, velké plemeno, 11 měsíců, Fortify Puppy Large Breed) Po změně krmiva, na značku Fortify, došlo k upravení frekvence a množství trusu, krmivo je chutné a dobře stravitelné (fena, velké plemeno, 18 měsíců Fortify Sensitive).

JK Vet, Brno
Klinika Aurum Vet
Klinika Aurum Vet

Vynikající české krmivo v poměru cena-výkon nemá konkurenci. Krmím s ním i mého vlastního psa, chovatelé oceňují jeho vysokou chutnost, malé množství trusu v porovnáním s jinými krmivy a to jak nádherně nasrsťují. Mezi našimi zákazníky jsou i tací jejichž psi vyhrávají na výstavách nejen své plemeno, ale i celou výstavu. Navíc je i bezlepkové, Prostě jsou to po všech stránkách vydařené produkty, které lze jen doporučit.

MVDr. Jiří Kamiš, České Budějovice
Veterinární ordinace
Veterinární ordinace

Dobře přijatelné, cenově dostupné, chutné a oblíbené krmivo.

MVDr. Hana Nováková, Liberec
Chovatelé
Imagine Glamour - Mainská mývalí kočka
Imagine Glamour - Mainská mývalí kočka

Ohledně granulí pro koťátka - za mě jedním slovem SUPER. Osobně jsem s nimi velmi spokojená, učím na nich „batolata“  od cca 4. týdne na pevnou stravu, čili ta pidi velikost je perfektní a za ten rok, co jsem měla možnost je zkoušet, bylo vše v pořádku, žádné zažívací problémy u koček/koťat a chutnají i dospělým.(jelikož já nijak rozdělení na kotící a dospělé „neprožívám, moje kočky jedí, co jim chutná). Takže tyto jsou super a neměnila bych vůbec nic a považuji je za jedny z nejlepších pro naše nejmenší, které jsem vyzkoušela. Mléko pro koťata - stejně jako granule pro koťata jedním slovem pecka a tady bych nic neměnila též. Opět přidám mou zkušenost - v posledním vrhu se nám narodilo kotě bez sacího reflexu a na tomto mléku se mi ho podařilo krásně odkojit, je z něj velký „klacek“ :)) , včera už byl na kastraci a příští týden jede k nové mamce. Sací reflex se dostavil až 7.den, čili kolostrum od mámy nepoznal. Oproti jiné zkušenosti s jiným druhem mléka, kdy se u kotěte zhruba 4.den rozvinula sepse, zřejmě z nedostatku protilátek tím, že se nenapil kolostra atd…  Adult cat - ohledně tvaru, velikosti bych osobně, v rámci koček všeobecně, neměla problém, ale vzhledem k plemeni, které chovám, preferuji větší velikost.Jedinou výtku ke stávajícím mám tu, že některým kočkám moc nechutná. Je to tak 50:50, někomu nevadí a ti zbaští všechno, ale takové nebudou tím správným měřítkem :)), jiní - když je ta možnost - preferují jiné. Senior nemohu posoudit, já tento druh nepoužívám ani pro staré kočky.

Radka Vacíková
Spokojený majitel
Spokojený majitel

Na doporučení svého veterinárního lékaře krmím svojí 4 letou Aidu granulemi Fortify Adult. Fenka je ve výborné kondici. I když jsem se původně domníval, že si za granule výrazně připlatím, tak moje celkové výdaje jsou obdobné jako u původních levnějších granulí. Překvapilo mě, že krmiva není potřeba tak velký denní přijem, jako u předchozího.Jsem zaregistrován i ve věrnostním programu, který skutečně funguje a tedy pokračuji dále.

Josef Marek, Praha
Spokojená majitelka
Spokojená majitelka

Naše čivava 14,5 roku stará, vitální, celý život bojuje s alergií na některé složky krmiva. Po vyzkoušení mnoha značek krmiv, jsem zkusili na doporučení paní doktorky Fortify Sensitive mini. Po 2 týdnech se fena přestala drbat, začala obrůstat krásnou hustou srstí a celkově má více životní energie. Děkuji za takovéto kvalitní krmivo!

Radka Poslušná
Spokojená majitelka
Spokojená majitelka

Jsem majitelkou devítiletého křížence, který měl od třech let problémy se zažíváním. Projevovaly se kožními alergiemi a občasným průjmem. Po několikaletém zkoušením různých granulí / pouze od veterináře a hodně drahé/, mi bylo naší vet. lékařkou doporučeno přejít na granule FORTIFY Sensitive. Stalo se nečekané, pejsek je naprosto v pořádku, granule mu chutnají a ještě jsem ušetřila. Po této zkušenosti jsem tuto značku doporučila i synovi pro jejich štěně westíka, kterého také dříve krmil drahými granulemi koupenými u jeho veterináře. FORTIFY Puppy. Také naprostá spokojenost. Ke všemu syn obdržel od vaší firmy startovací balíček, což bylo opravdu milé. Já jsem se svým pejskem registrovaná u vet. lékaře P. Krobota z Liberce  / nyní již u jeho dcery Patricie/.  Jsem ráda, že mi byla tato možnost změny doporučena a věřím, že můj pejsek bude i nadále spokojený.    Děkuji vám za to že jste.. :))))))

Eva Mužíková