Reference
Soutěžte s námi na Facebooku

Rádi byste získali malé balení krmiva dle vlastního výběru zdarma? Sledujte náš Facebookový profil, kde často pořádáme vědomostní soutěže z oblasti výživy psů a koček.

Fortify Diet Cat Cardio

Přicházíme na trh s novou dietou pro kočky s obtížemi se srdcem. Tato dieta se kromě vysoké chutnosti projevuje snížením iontové dysbalance v krvi pacientů. Žádejte ji u svých veterinárních lékařů.

Fortify Kitten Large Breed Duck&Sweet Potato

Představujeme Vám naší novinku pro koťata. Skvělá receptura s kachnou a batáty chutná nejen koťatům velkých plemen, krmivo je dostupné u vašich veterinárních lékařů.

Fortify Adult Cat Large Breed Duck&Sweet Potato

Představujeme Vám novou recepturu pro kočky velkých plemen, nebo ostatní kočičáky, kteří si pochutnají i na větší velikosti granulí. Chcete-li Vašim kočičkám dopřát kachnu a batáty, pak neváhejte oslovit Vašeho veterináře.

Fortify Diet Cat Gastrointestinal / Hypoalergenic

Nově se v prodeji u veterinárních lékařů setkáte s dietou pro kočky, které je nápomocné k léčbě gastrointestinálním nemocem, alergií, poruchami jater, nebo diabetu.

Fortify Diet Dog Mobility Large Breed

Vzhledem k velkému zájmu o mobility dietu ve variantě s větší velikostí granulí, již seženete u Vašeho veterinárního lékaře pod názvem Fortify Diet Dog Mobility Large Breed.

Tablety Chondro CBD

Aktuální novinkou jsou chondroprotektivní tablety s canabidiolem. Tablety jsou ochucené, snadno se půlí a svým složením představují komplexní výživu pro klouby Vašeho psa.

Fortify Senior / Light Large Breed

Vzhledem k tomu, že nám dorůstají velcí psí parťáci do seniorského věku, připravili jsme pro Vás novinku ve variantě Large Breed. Tímto druhem můžete plynule navázat na Fortify Adult Large Breed.

Fortify Diet Cat Renal Urinary

Nová dieta pro kočky s onemocněním ledvin a dolních močových cest je již v prodeji u Vašeho veterinárního lékaře.

Fortify Insect Hypoalergenic

Novinkou v našem sortimentu je bezobilné monoproteinové krmivo pro psy na bázi hmyzu. Jde o velmi chutnou recepturu, která je dostupná v 3 kg i 15 kg balení.